top fight logo export web
Mike Tyson napadeni 2

Neskutečné, co si dovolil! Toto je pravý důvod, proč Mike Tyson vystartoval po fanouškovi

Už to začíná být zcela jasné, proč dotyčná osoba, kterou Mike Tyson v letadle náležitě proplesknul, na slavného boxera nepodala žalobu.

Všichni si mysleli, že to byl komerční tah, jak z jedné z nejslavnějších postav v celé historii bojové branže vytáhnout peníze.

Po zveřejnění všech důkazů z incidentu, ke kterému došlo v noci ze středy na čtvrtek během letu ze San Francisca na Floridu, je ovšem jasné, že k žádné žalobě ani nedojde. Dotyčný člověk, který Tysona vyprovokoval k reakci, si za to mohl vyloženě sám.

„Mike Tyson byl během letu neustále provokován dotěrným pasažérem, který se kromě verbálního obtěžování uchýlil i k ubližování fyzickému,“ znělo v prohlášení, které získal portál TMZ Sports přímo od Tysonových zástupců.

„Pan Tyson byl úmyslně zasažen lahví s vodou přímo do hlavy, na což v afektu zareagoval dvěma až třemi ranami, jimiž viníka přinutil se konečně uklidnit. Samozřejmě chápeme, že se nejedná o přiměřenou reakci, ale byla vyprovokovaná chováním agresivního pasažéra.“

Sanfranciská policie, která případ vyšetřovala, pro portál TMZ Sports shodně potvrdila, že osoba, která Mikea napadla a která byla později vyslýchána a preventivně ošetřena, se k případu odmítla podrobněji vyjádřit. Naopak si na nic nestěžovala a situaci nechala takovou, jaká momentálně je.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.