Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Evander Holyfield je oficiálně zpátky! Jméno soupeře vás překvapí
Foto: Instagram/Evander Holyfield

Nezajímá mě, jak je Holyfield starý, s Belfortem neprohraje, klidní pochybnosti Cormier

Již tento víkend se Evander Holyfield vrátí zpátky do boxerského ringu, kde by ho většina fanoušků po jeho posledních tréninkových videích raději ani neviděla.

Osmapadesátiletý veterán již postrádá rychlost a jakýkoliv moment překvapení. Takový Michael Bisping dokonce veřejně vyjádřil velké znepokojení, že komise dala tomuto zápasu vůbec zelenou.

Pochybností ohledně Holyfieldova comebacku je skutečně mnoho, až se lidé přestávali těšit na jeho samotný střet s UFC velikánem Vitorem Belfortem.

Do hry i proto vstoupil Daniel „DC“ Cormier, který se pokusil uklidnit emoce. Údajně se není čeho bát, jelikož legendární „The Real Deal“ dobře ví, co dělá.

„Nezajímá mě, jak to vypadá, kolik je Evanderovi let a kolik lidí o tomto fightu pochybuje. Neumím si představit svět, ve kterém by Holyfield prohrál s Belfortem. To se prostě nestane,“ znělo Cormierovo jasné stanovisko.

Kdyby jen více lidí bylo podobně sebevědomých. Posledních tréninková videa nám ovšem na optimismu, kromě Cormiera tedy, nepřidávají.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin