top fight logo export web
deontay wilder 2

Podívejte se na Deontaye Wildera a jeho pěvecký videoklip. Tímto se chce živit, až skončí s boxem

Deontay Wilder oficiálně uveřejnil čerstvě natočený video k písni Everytime. „Zpěv je tím, čím se chci živit, až pověsím rukavice na hřebík,“ říká udatný boxer.

Když byla snoubenka Telli Swift tázána na to, jaký je Deontay v soukromém životě člověk, odpověděla stručně: „Je to romantik a gentleman.“ Právě tímto heslem se bývalý šampion z těžké váhy federace WBC řídí v textu k písni Everytime, jíž obohatil i videoklipem.

Video obsahuje několik záběrů zamilovaného páru v láskyplných objetích. Scény byly natočeny ještě před Wilderovým zápasem s Robertem Heleniusem. Samotné zveřejněný si nechával až na ten nejvhodnější moment, tedy nyní.

Wilder jako umělec

Na svou pěveckou kariéru se bude šestatřicetiletý rodák z Alabamy plně zaměřovat ihned poté, co pověsí rukavice na hřebík. Ještě předtím se pokusí vložit všechny své zbývající síly do nějakého titulového tažení, jehož cílem by kromě mistrovského opasku mohla být i další odveta s Tysonem Furym.

„Jsem nabitý energií, připadám si jako nejlepší boxer světa!“ hlásal odhodlaný bojovník, který se nemůže dočkat, až opět vstoupí do ringu. „Ať už se proti mně postaví kdokoliv, ochutná stejnou medicínu (jako Helenius). Pevně doufám, že jsem teď nikoho nevystrašil, když mě viděli,“ usmíval se šibalsky.

S Furym to navíc podle jeho cítění mají 1:1. „První zápas jsem jasně vyhrál, tam není o čem. Ve druhém zápase Fury podváděl a třetí, ač se mi to těžce přiznává, jsem prohrál. Ale prohrál jsem i proto, jelikož jsem experimentoval s váhou a musel jsem zkusit, jak budu boxovat, když budu těžší, než jsem zvyklý.“

UFC zápasník přišel o rande s Miley Cyrus. Chtěl, aby si ho vytetovala nad pupík

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!