top fight logo export web
fury wilder penize box

Pokud Fury nechce, miliony teď dostane Wilder, tvrdí Hearn. Jednání už začala

Eddie Hearn už s předstihem započal jednání ohledně bitvy Deontay Wilder vs. Anthony Joshua… Chce v ní všechny prestižní pásy pochopitelně.

Někdo by řekl, že jsou ta jednání vskutku unáhlená. Přeci jen nevíme, jak dopadne Joshuova odveta s Usykem ani Wilderův říjnový comeback proti Heleniusovi. Pokud se ale vše vydaří, koncem roku bychom zde mohli mít dva šampiony a potenciální scénář k velké sjednocující bitvě.

„Mohli jsme uspořádat největší zápas o Anglii, jenže Tyson Fury byl moc velký srab na to, aby jej přijal. Osobně mě už přestává bavit to jeho nerozhodné chování, a proto jsme začali řešit potenciální střet s Wilderem,“ informoval manažer Eddie Hearn během živého vysílání pro talkSPORT.

wilder fury 3

„Samozřejmě, ještě nevíme, zdali Wilder tuto nabídku přijme, ale věřím, že když budou ve hře všechny mistrovské pásy a miliony dolarů, tak si to nenechá ujít. Tohle je koneckonců příležitost, po níž každý velký boxer prahne,“ domnívá se.

„Začali jsme to řešit už s předstihem, abychom pak nedopadli jako s Furym. Pevně věřím, že Joshua s Usykem odvetu zvládne. Pak budeme chtít sjednocující souboj,“ namaloval si Hearn své ideální plány, kterými se hodlá řídit. Určitě se jimi také snaží přinutit Furyho k nějaké reakci. Jen málokdo totiž jeho další odchod do důchodu bere vážně.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!