top fight logo export web
jake paul souper zapas zruseno

Rána pro Jakea Paula! Je opět bez soupeře. Útěchou mu je vzkaz prezidenta WBC

Když se bude Jake Paul snažit, může se vážně zapojit klidně až do bojů o skutečné mistrovské pásy. Nejprve ale musí opět vyřešit otázku vhodného soupeře.

Původně to lidem připadalo jako hra či způsob, jak zvýšit zájem o tento sport, ale nyní se ukazuje, že by Jake přeci jen mohl vstoupit mezi elitu.

Jake Paul do profi?

„Pokud Jake Paul nyní porazí Hasima Rahmana Jr., vstoupí tím do oficiálních žebříčků WBC. A jestli svou úroveň soupeřů bude zvyšovat, může se klidně stát, že zabojuje o pás. Proč ne,“ uvedl sám šéf hvězdné federace Mauricio Sulaiman.

VIDEO: Jake Paul opět uspěl! V šestém kole brutálně knokautoval Woodleyho

Jake si zatím do zápasů určuje vlastní podmínky a vybírá si vlastní soupeře. V tomto směru má tedy jistou výhodu. O jeho přínosu pro tento sport ovšem nelze pochybovat. Lidé o něj skutečně jeví zájem a Amerika při jeho zápasech kolikrát stojí na nohou.

Otázkou nyní je, kdy bude Jake příště bojovat. Původní termín 6. srpna byl zrušen. Soupeř Hasim Rahman Jr. totiž oznámil, že nestihne splnit váhový limit včas, v důsledku čehož utrpěla celá očekávaná akce.

jake paul boxer

Náhradu v takto krátkém termínu nebude možné najít, a proto se momentálně vše odkládá na neurčito. Je zároveň i možné, že si Paul začne hledat nového tanečního parťáka. Divákům, co si předkoupili PPV, budou vráceny peníze.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.