top fight logo export web
mcgregor jake paul zapas penize

Jake Paul porovnává dovednosti McGregora s Diazem. Oba by je hravě porazil

Jake Paul, to je pravý boxer. Kam se na jeho zkušenosti hrabou nějací Diazové a McGregorové.

Pokud vše půjde tak, jak si americký YouTuber plánuje, dočká se s oběma výše zmíněnými tábory boxerské bitvy. „Budou to ty největší money fighty a lidé mě pak začnou opěvovat!“ věří.

Jako první na řadu by měl přijít Nate Diaz. Ten už je prakticky potvrzený, zbývá mu jen jediné, vybojovat se ze smlouvy s UFC.

„Můj a Nateův tým jsme prakticky v dennodenním kontaktu. Až ho Dana White nebude svírat svými krutopřísnými pravidly, utkáme se spolu. A hned po něm přijde Conor McGregor,“ má naplánováno.

nate diaz navrat ufc

Oba je porazím!

Jedná se sice o zkušené soupeře, ale Jake Paul věří, že oba porazí.

„Ať už si z Conora dělám sebevětší srandu, považuji ho za dobrého soupeře. Samozřejmě ne tak dobrého, jako jsem já, ale určitě s ním budu mít víc práce jak s Diazem,“ predikuje americká celebrita.

„Nate dostává v každém souboji strašně moc ran. Není to tak dobrý striker, ale dost toho vydrží. Je mi jasné, že si tu hubu proti mně přijde nechat rozbít, protože je o mně známo, že jsem tu největší hvězdou. Já jsem tím money fightem, po kterém všichni touží,“ tlumočil Jakeova slova deník Mirror.

Jednání ohledně zápasu s Paulem potvrdil již víceméně i sám Diazův tým. Dá se předpokládat, že se mezi oběma tábory něco peče. Zdali to však bude úspěšně dopečeno, to nám prozradí až dění v následujících dnech. Nate je stále vázán smlouvou k UFC, ze které ho nikdo zatím nechce pustit.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.