top fight logo export web
Usyk Joshua

Situace se komplikuje. Usyk je nucen uvolnit jeden pás. Joshua jde na scénu!

Oleksandr Usyk je federací IBF nucen k povinné obhajobě proti Filipu Hrgovičovi. Ukrajinský šampion výzvu odmítá a prý pás uvolní. To je šance pro Joshuu.

Anthony Joshua se hodlá vydat na lov svých ztracených pásů a dost možná si je bude muset posbírat postupně. To mu ale údajně nevadí a rád začne pozvolna.

Jeho promotér Eddie Hearn už teď potvrdil, že se začínají rýsovat jednání ohledně duelu s Filipem Hrgovičem, který má na kontě patnáct výher bez jediné porážky. Z řad IBF je novým povinným vyzývatelem.

Usyk není připraven

„Usyk se pásu vzdává, aby byl na jaře volný… pravděpodobně k zápasu s Tysonem Furym. Trochu mě to překvapilo, ale jsme za to jen rádi,“ reagoval Eddie Hearn na zprávu, že je Usyk připravený se vzdát svého pásu IBF.

„Těch zápasů u šampiona několika organizací je prostě moc. Každopádně toho teď budeme chtít využít a už jsme započali jednání s manažerem Hrgoviče. Rádi bychom, aby on a Joshua bojovali o ten uvolněný titul,“ řekl Hearn pro TALKsport.

Plány tedy byly načrtnuty a teď si zbývá jen počkat, zdali se je podaří i úspěšně naplnit. Nesmíme zapomínat ovšem ani na to, že i Tyson Fury má být v příštím roce federací WBC tlačen do povinné obhajoby. Soupeřem mu bude lepší z dvojice Wilder vs. Ruiz.

Ali Abdelaziz: Mayweatherovi je téměř 60. Není tedy divu, že chce vyrovnaná pravidla

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!