top fight logo export web
Canelo Golovkin 3

Skvělá zpráva! Canelo a Golovkin se dohodli na trilogii! A už má i datum!

Fanoušci boxu si dozajista přijdou na své. V září letošního roku se dočkáme završení jedné z největších trilogií všech dob.

Tohle přišlo poměrně jako blesk z čistého nebe. Nejprve si Canelo Alvarez podle všeho snažil vynutit odvetu s Dmitry Bivolem, ale pak se náhle objevila zpráva, že od svého nároku ohledně reparátu odstoupil a místo toho dal přednost trilogii s Gennadym Golovkinem.

„Canelo žije v domnění, že to je nejlepší střední váha planety. A pokud zde bude soupeř, jako je Golovkin, stále se o tom může pochybovat. Samozřejmě, už jsme ho porazili, ale teď se postaráme o to, aby tato kapitola byla definitivně uzavřena,“ znělo v prohlášení týmu mexického šampiona.

Alvarez bojoval teď na začátku května v Las Vegas proti Bivolovi, se kterým padl na body. O status světové boxerské jedničky však nepřišel i proto, že při této zkoušce neuspěl mimo svou původní hmotnostní kategorii. Naopak se pokoušel svou sbírku úspěchů rozšířit o pás polotěžké váhy WBA.

Do souboje, který se uskuteční 17. září, což je mimochodem Canelův oblíbený měsíc, budou vhozeny tituly super střední váhy WBC, WBA, WBO a IBO. Dojde tak k završení jedné velké trilogie, v níž Canelo zatím drží jednu výhru a jednu remízu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!