top fight logo export web
stallone fury

Slova plná uznání! Takto Sylvester Stallone chválil nejlepší těžkou váhu Tysona Furyho

Šampion musí být nejenom nadaný, ale zároveň musí mít i dobré srdce. A to Tyson Fury nepochybně splňuje.

Sylvester Stallone je slavnou hollywoodskou hvězdou, která neproslula jenom svou účastí ve filmové sérii Rockyho, ona bojové sporty skutečně miluje. Sama si je vyzkoušela, a dokonce si i zatrénovala s takovou ikonou, jakou je Muhammad Ali.

Nedávno byl Stallone k vidění v hledišti turnaje UFC 281 v New Yorku a chvíli nato zamířil do studia k Jonathanu Rossovi, kde od MMA odbočil k boxu. A právě zde přišla řeč na Tysona Furyho.

„Musím říct jednu věc: Miluji box, pozorně ho sleduji a studuji už mnoho desítek let,“ prohlásil Stallone u Johna Rosse. „Když jsem si dal všechny ty podstatné aspekty dohromady, které dělají šampiona šampionem, pak musím říct, že je Tyson Fury tím nejlepším boxerem těžké váhy všech dob,“ vychválil jej.

„Tohle je naprostá pravda. Tyson má srdce bojovníka, má neuvěřitelné schopnosti a na svou výšku se pohybuje tak lehce, že se na celém světě prostě nenachází nikdo, kdo by takovému soupeři mohl vzdorovat. A to nejen v této éře, ale i v kterékoliv jiné.“

Jsou lidé, kteří říkají, že by se dvě různé generace porovnávat neměly. Dříve existovala jiná éra bojovníků a ti byli speciální něčím jiným. Faktem nicméně zůstává, že jak šel čas kupředu, těžké váhy začaly mohutnět. O tom se nedávno rozpovídal i takový Anthony Joshua, který měl za to, že by dokázal porazit i Muhammada Aliho, jenž v dřívější době prezentoval spíše polotěžkou váhu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!