top fight logo export web
tyson fury promoter zapas

Slovy promotéra: Tyson Fury má už teď potvrzené dva zápasy

Další důkaz, že se žádný důchod ještě nekoná. Tyson Fury má už teď podle svého amerického promotéra domluvené dva zápasy.

Původně kolem toho bylo velké haló, dokonce i Gypsy King mluvil o tom, že se jedná o „finální rozhodnutí“, ale stačilo pár týdnů a rázem změnil názor.

„Každý den jsem v tělocvičně, každý den poctivě trénuji. Trénování je prostě můj život, to už z něho jen tak nevyřadím,“ je si vědom britský obr, který byl zároveň neustále tázán, zdali tuto přípravu nepromítne ještě do nějakého boxerského utkání.

A když těmto otázkám čelil prakticky denně, nakonec se zlomil. „Nikdy mi nešlo o peníze, ale pokud mě skutečně chcete vidět zpátky, musíte si na to sáhnout pořádně hluboko do kapsy,“ odpověděl Tyson Fury s tím, že značný obnos by pochopitelně opět dal na dobročinné účely.

tyson fury reakce zapas

Tyson Fury má domluvené dva zápasy!

Že se skutečně začíná něco péct, to stihl odhalit Tysonův promotér Bob Arum, jenž má k současné situaci dozajista lepší informace.

„S člověkem, jako je Fury, to musíte brát všechno postupně. Znám ho moc dobře a vím, jak tento sport miluje, proto v jeho případě vždy zůstávám velmi optimistický,“ uvedl Arum.

„Už teď jsme jednali o tom, že ho postavíme proti vítězi duelu Oleksandr Usyk vs. Anthony Joshua. A hned potom uspořádáme ten velkolepý fight s Francisem Ngannouem. Takový je plán,“ prozradil pro Fight Hub TV.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.