top fight logo export web
Sajad Gharibi trenink zapas

VIDEO: Takto se na válku s Fordem připravuje Íránský Hulk. O jeho metodách mnozí pochybují

Íránský Hulk stále tvrdí, že se připravuje tak moc, jako by právě vstupoval do války, ve které nasadí svůj vlastní život.

I když se jedná o pouhou boxerskou exhibici, emoce, které jí předchází, jsou skutečné. Nenávist, kterou muž s celým jménem Sajad Gharibi sám vyprovokoval před více než dvěma lety, je vskutku veliká. Natolik veliká, že se ani jedna strana už teď nemůže dočkat, až s tou druhou skoncuje.

Naplno jiskřící emoce jsme mohli vidět už na vůbec prvním vzájemném staredownu ve slunném Dubaji, kam se obě supertěžké váhy dostavily. Kromě slovních urážek došlo i na fyzickou konfrontaci, z níž Martyn Ford prozatím vyšel jako vítěz. O to víc je však Hulk nyní nabuzený.

„Já osobně nemám co ztratit. A pokud čelíte člověku, který nemá co ztratit, nacházíte se ve velmi nebezpečné situaci,“ informoval Íránský Hulk, který se už podle všeho nemůže dočkat, až naskočí do boje. „Je to pro mě jako jít do války a já jsem válečník v první linii. Budu rozdávat nehorázné bomby,“ slibuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený iranian hulk (@sajadgharibiofficial)

Pokud se vám na těch tréninkových metodách něco nezdá, pak vězte, že nejste sami. Většina komentujících se proti Sajadovým technikám ohradila.

„Omlouvám se, chlape, ale tvé techniky nejsou ničím zvláštní. Najal sis jen nějakého kluka, který tě šimrá na břichu. Vůbec netuším, co v tom ringu chceš proti Fordovi dělat, až začnou létat skutečné rány,“ zněl například jeden z komentářů.

„Sakra, takhle se přece člověk nepřipravuje na zápas a už vůbec ne na válku, o které neustále mluvíš. Ten klaun, co tě (na videu) mlátí, se kolikrát ani netrefí. My všichni jsme doufali, že uvidíme decentní fight. Teď se ale obávám, že schytáš jasné KO v prvním kole,“ dostával další odpovědi.

S čím ovšem Íránský Hulk hodlá v bitvě vyrukovat, to se dozvíme 2. dubna v londýnské O2 areně. Ta má být beznadějně vyprodaná a kromě zmíněných dvou monster se zde objeví i další celebrity.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.