Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
tito ortiz ko
Foto: Instagram/Tito Ortiz

Tito Ortiz reaguje na drtivé KO od Andersona Silvy a slibuje brzký návrat i nového velkého soupeře

Sotva se probral po jednom z největších KO své kariéry a rovnou si začal domlouvat zápas, kterým by svou prohru mohl odčinit.

Tito Ortiz si během víkendu na boxerském galavečeru stoupl do ringu, kde se střetl s druhým bývalým UFC šampionem Andersonem Silvou. Tomu ovšem nesahal ani po kotníky. Při jedné dobré sekvenci se nechal hned vyšťavit a následně si odkryl bradu pro případný kontr. Ten amerického veterána poslal do říše snů.

„Člověk pár zápasů vyhraje, pár prohraje, ale v soutěžení budu pokračovat,“ informoval Ortiz ihned po své prohře, kterou se snažil přijmout se zdviženou hlavou. Vnitřně jej to však přeci jen trápilo.

Protože se Tito prospal už v ringu, patrně nemohl spát pak doma, proto začal nahlas uvažovat nad svými dalšími plány. „Logane Paule, ty i já jsme prohráli naše poslední souboje, pojďme tedy potěšit fanoušky a utkejme se spolu. Samozřejmě co nejdříve,“ vyzval staršího z youtuberského dua bratrů Paulů, který stále poměrně nedávno podlehl Floydu Mayweatherovi na body. Po duelu se nicméně tvářil jako vítěz, čímž dost lidí, kteří tento fight nesledovali, zmátl.

Ortiz má tedy své plány jasné, nyní jen čeká na odpověď. S téže bojovníkem, tedy Loganem Paulem, by nicméně mohl vyhlížet zápas i Anderson Silva, který je podle všeho youtuberovým oblíbeným bojovníkem a dětským idolem. Uvidíme, jak se tato situace vyvrbí.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin