top fight logo export web
Canelo Golovkin Hearn

Tohle bude ten největší fight v celé historii boxu, rozplývá se slavný promotér

17. září se v Las Vegas uskuteční duel, který je mnohými považován za ten největší v celých dějinách boxu.

Boxerská historie zažila už mnoho skvělých duelů, proto dané tvrzení musíme brát s mírnou nadsázkou, leč je nutné podotknout, že si všechny zúčastněné strany nemohou právě potvrzený souboj, konkrétně trilogii, mezi Canelem Alvarezem a Gennadym Golovkinem vynachválit.

„Přátelé, ani vám nedokážu říct, jak moc jsem šťastný, že tohle vyšlo. Nejen já, ale v podstatě i celý můj tým a všichni lidé, co na realizaci této bitvy mají podíl, musíme říct, že jsme se podepsali pod historickou událost,“ neskrýval Hearn své nadšení.

„Canelo a Golovkin jsou dvě ty vůbec nejlepší střední váhy, jaké kdy svět viděl. Proto jejich zápas můžeme považovat za ten největší ze všech. Vůbec se nebojím říct, že jde o největší fight v celých dějinách boxu, minimálně tedy té moderní éry,“ těšilo jej.

Canelo Alvarez Gennady Golovkin box

„Tihle chlápci se v soukromém životě naprosto nenávidí. Oba však naplno žijí pro tento sport a jsou v něm naprosto nejlepší. Už teď, pár dní po oznámení bitvy, evidujeme rekordní zájem o lístky. Celá Amerika bude 17. září stát na nohou, protože takovýto střet ještě neviděla. V sázce je všechno!“ uvedl Hearn pro BT Sport.

Českým fanouškům to možná tak ani nepřijde, minimálně v zámoří je však box stále královským sportem, který si lidé nenechávají ujít. Zejména souboje Canela Alvareze, což je nejlépe vydělávající boxer současnosti, umí do posledního místečka vyprodávat areny.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!