top fight logo export web
tyson fury joshua box

Tyson Fury prozradil, co nutně potřebuje Joshua udělat, aby porazil Usyka

Aby Anthony Joshua vyhrál nad Usykem odvetu, musí se řídit Tysonovou radou. I tak jsou ty šance ale příliš malé. Co přesně Tyson Fury doporučuje?

Neporazitelná aura Anthonyho Joshuy zjevně už definitivně vymizela. Nejprve jej porazil Andy Ruiz a nyní i Oleksandr Usyk. Oba borci přitom disponují odlišným stylem, proto se nedá říct, že by šlo vyloženě o nějakou náhodu.

Protože byl však Joshua vládcem čtyř federací, vynutil si do zápasnických smluv doložku o odvetě. A tu aktivoval jak v případě s Ruizem, tak nyní i s Usykem, jemuž má podruhé čelit koncem současného léta.

Anthony Joshua prohra box

Tyson Fury: Co musí Joshua udělat, aby odvetu vyhrál?

Tady už nebude fungovat ústupná a vyčkávací taktika, jako tomu bylo v případě druhého měření sil s Andym Ruizem. Zde si musí „AJ“ sáhnout až na samotné dno svých sil a opět začít riskovat. V opačném případě znovu prohraje na body.

„Budu k vám brutálně upřímný,“ hovoří Tyson Fury, „Joshua kompletně musí změnit svoje zaměření, a především pak trenéra,“ myslí si.

„Jedinou jeho šancí na výhru nad Usykem je, že mi zaklepe na dveře a požádá o pomoc. Pak spolu prubneme pár tréninků a já se s ním pokusím vyladit jeho nedostatky,“ navrhuje mu.

„Pokud tohle neudělá, pak musí doufat, že se mu na Usykovu tvář podaří propasírovat nějakou bombu, kterou se ovšem v minulém zápase ani nepokoušel vyslat.

Upřímně vám však povídám, že jestli Joshua nebude agresivní a nebude riskovat, tak proti Usykovi nemá šanci. Zcela zaručeně prohraje na body a dost možná dostane nějaké TKO ještě v průběhu,“ zněla Furyho analýza.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.