top fight logo export web
Dillian Whyte prohra priznani

Uražený Whyte si nedá pokoj: Chci odvetu, Fury podváděl! Promotér soupeře se mu ale jen směje

Dillian Whyte má smůlu. Naléhat může třeba sebevíc, ale žádné odvety se nedočká, maximálně jen tak posměšků.

„The Body Snatcher“ se pomalinku vžívá do role Deontaye Wildera, který rovněž po prohraném souboji s Tysonem Furym přišel s řadou výmluv.

Dillianovi se nelíbí zejména to, jak celá veřejnost velebí Furyho schopnosti. „Jako kdyby to byl nějaký výjimečný boxer, ale to on není!“ vyšlo z jeho úst. „Viděli jsme velmi vyrovnaný fight, u kterého už předem bylo jasné, že ho může rozhodnout jeden úder. Ten jeden úder sice přišel, ale nebezpečný by tak nebyl, kdyby mě Fury potom nestrčil,“ poznamenával.

Vzpomeneme-li si na závěr šestého kola, Tyson trefil parádní zvedák přímo na Dillianovu bradu. Následně přišlo mírné odstrčení, po němž omámený soupeř letěl k zemi. Z té už vstával jen velmi ztuha.

Fury Ngannou zapas mma box

„Nedá se říct, že by mě ten úder nějak omámil. Ano, byl jsem zasažen, ale co mě vypnulo, to byl až ten pád na zem, který přišel po nelegálním strčení. A rozhodčí jako by ani neznal pravidla. Nedal mi žádný čas na zotavení navíc. Byl jsem tedy podveden a chci odvetu!“ uvedl.

Nedá se říct, že s touto stížností Whyte nějak uspěje. Jindy kvalitní bojovník je díky svým řečem bohužel jen k smíchu.

„Dillian že si říká o odvetu?“ ptal se Frank Warren, Tysonův britský promotér. „Když jsem byl mladší, také jsem si přál, abych mohl vzít Julii Roberts na rande, to ale bohužel nikdy nedopadlo. Pochybuju, že v jeho případě bude výsledek jiný.“

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.