top fight logo export web
usman canelo alvarez

Usman o přesunu k boxu: Jake Paul? Snadné prachy. Já chci Canela!

Kamaru Usman stále přemýšlí nad přesunem k boxu, aby si konečně mohl pořádně přivydělat.

Nigerijská noční můra byla zahrnuta v úderném seznamu všech potenciálních soupeřů YouTubera Jakea Paula, ona sama ale preferuje světovou jedničku v podobě Canela Alvareze, protože v ní vidí větší výzvu.

„Pokud bych se měl střetnout s Jakem Paulem, tak to nikoho tak neohromí. Zaprvé tím pomůžu jeho popularitě, protože jsem světoznámý atlet, a zadruhé ho hravě porazím. Nikdo by neočekával, že bych proti němu mohl nějak zakopnout,“ promluvil Usman.

„To je také ten důvod, proč si žádám o Canela Alvareze. V takovémto fightu si stoprocentně vydělám sto milionů dolarů, a navíc mám šanci překvapit, porazit ho. Tím bych zavřel pusy všem kritikům, kteří o mně ještě pochybují,“ sdělil v I Am Athlete podcastu.

Usmanovi je nyní pětatřicet let. Jak se sám nechal slyšet, ve svém zbývajícím čase v UFC hodlá do své sbírky přidat ještě druhý mistrovský pás, než se přesune k boxu.

„Aktuálně mě čeká obhajoba pásu velterové váhy proti Leonu Edwardsovi. A potom, abych se ujistil, že mé jméno zůstane navždy v historii zachováno, si dojdu pro druhý titul. A kdo ví, třeba to bude zrovna proti Jiřímu Procházkovi. Skutečně si myslím, že bych do té polotěžké váhy dokázal zapadnout,“ stihl podotknout Usman, jaké jsou jeho nejbližší plány.