top fight logo export web
Leon_Edwards_ufc1

Usman a polotěžká váha? Zbiju ho tak, že na změnu ani nepomyslí, plánuje Edwards

Kamaru Usman nastínil své úmysly, že až si to vyřídí s Edwardsem, přesune se do polotěžké váhy… Ale co když už teď prohraje?

Někdo by řekl, že je drzost se vůbec takto hloupě ptát. Kamaru je v rámci velterové divize naprosto bezchybným zvířetem, a proto v UFC ještě neprohrál.

Jak už tomu ale bývá zvykem, styly dělají zápasy. A takový Leon Edwards se snaží věřit tomu, že právě on by měl zastavit Usmanův velmi pokročilý wrestling. „Na mě ty jeho takedowny nebudou platit!“ říká britský borec, jenž se své titulové příležitosti dočká 20. srpna na turnaji UFC 278.

Jen kousek od vyrovnání rekordu

Od vyrovnání historického rekordu, jenž stanovil slavný Pavouk Anderson Silva, dělí Usmana už jen jedna výhra. I proto se nigerijský šampion považuje za nejlepšího MMA bojovníka planety a nepochybuje, že by Edwardse neporazil.

„Ten člověk o mně mluví jako o nějaké oběti,“ štvalo Edwardse. „Jako že mě porazí a přejde si do polotěžké váhy? Hochu, kde bereš tu jistotu? Já porazím tebe. Rozemelu ti ten ksicht tak, že na nějakou změnu divize ani nepomyslíš. Pak se mnou budeš chtít odvetu a já nepochybuju o tom, že ti ji UFC dá, ale rozhodně mě neporazíš!“ pálil na tiskové konferenci.

„Potom svou dominanci potvrdím i v odvetě a následně pochopíš, že rozhodně nejsi nejlepší. Jsi jen týpek, co měl štěstí. Jenže to teď vyprchalo,“ líčí Edwards.

Kamaru Usman ufc

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!