top fight logo export web
Usman Canelo Alvarez

Usman: Proč si myslíte, že bych neporazil Canela? Zeptejte se Masvidala, jestli se už vrátil z údolí stínů

„Jorge Masvidal je skvělý boxer a ani on proti mně v postoji neměl šanci!“ zní jeden z Usmanových argumentů, proč by si věřil na P4P boxerskou jedničku světa.

Vypadá to čistě jako finanční záležitost, snaha před důchodem si vydělat co nejvyšší balík, ale tak to podle Usmana vůbec není. Hlavní důvod, proč neustále vyzývá Canela Alvareze, je přepisování dějin a překonávání sebe sama.

„Tohle není otázkou peněz, nýbrž otázkou cti. Kdybych vzal Canela do klece, tak bych ho zabil, tady není o čem. Ale já za ním půjdu do ringu a ukážu nejen jemu, ale i všem pochybovačům, že jsem nejlepším bojovníkem světa,“ oznámila Nigerijská noční můra, která v UFC drží sérii patnácti výher bez porážky.

„Podívejte se, kolik lidí mi říkalo, že nemám žádný postoj – a to včetně Masvidala. A tak jsem se rozhodl mu dát boxerskou lekci. Pokud ho najdete, tak se ho zeptejte, zdali se už vrátil z údolí stínů,“ uvedl Usman prostřednictvím The Pat McAfee Show, čímž dal vzpomenout na své památné KO z turnaje UFC 261.

Masvidal Covington 1

„Cokoliv slíbím, to dodržím. Všichni mi říkali, že je Masvidal nejlepší boxer v divizi. Proto jsem s ním zůstal v postoji a stejně jsem jeho hlavu vystřelil až na měsíc. Canela by nepotkal jiný osud,“ vyšlo z úst současného velterového šampiona, o jehož dominanci na půdě MMA nedokáže už příliš lidí pochybovat. Jak by to ale bylo čistě v boxu?

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.