top fight logo export web
joshua usyk box

Usyk odhalil, díky čemu bude v odvetě proti Joshuovi ještě lepší

Nejen Anthony Joshua se pokouší před odvetou udělat několik změn, o totéž se snaží i jeho soupeř.

Oleksandr Usyk v prvním boji neukázal téměř žádnou slabinu. Bývalého britského krále těžké váhy jasně přeboxoval a porazil jej na body. Ví ale, že v druhém měření sil mu stejná taktika fungovat nemusí.

„Očekávám, že Joshua bude o něco více agresivnější. Kdykoliv ho slyším mluvit, naznačuje jiný přístup. Musím být připraven,“ je si vědom nový šampion federací WBA, WBO, IBF a IBO.

Jak se tedy hodlá do druhého měření sil připravit?

„Několikrát jsem si náš první zápas pustil. Snažím se zanalyzovat své chyby, abych se z nich poučil. Vím, že Joshua bude do odvety agresivnější, ale pokud se budu dobře hýbat a takticky boxovat, neměl bych mu dovolit hrát jeho hru,“ myslí si.

„Mým cílem je být opět dominantní. Tohle je těžká váha a když svého soupeře párkrát trefíte, jakákoliv jeho natrénovaná taktika může jít stranou. Joshua se dá trefit, poznal jsem to. Myslím si, že když ještě zapracuji na svém pohybuju a budu o něco více aktivnější, měl bych znova vyhrát,“ nastínil Usyk svou taktiku.

joshua usyk box odveta

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.