top fight logo export web
75ad82ef82c43dd46a14cf62fed96fdd10a29617

Vémola hodlá zavřít pusu kritikům: Další zápas v boxu? Jedině s dopingovou kontrolou!

Karlos Vémola je připravený umlčet kritiky a dokázat jim, že je čistý jako dětská prdýlka. Proto hodlá do svého příštího boxerského zápasu podstoupit i antidopingovou kontrolu.

Doping je totiž slovem, které je ve spojitosti s Terminátorem často skloňováno. Mnoho fanoušků, ale i zápasníků či trenérů, se kolikrát neubrání nějakému citelnému rýpnutí, které naráží na to, že Karlos své formy nedosahuje čistě.

V zápase s Otakarem Petřinou to údajně opět bylo vidět. Co na tom, že „neumíte boxovat“, když vážíte o patnáct kilo více jak váš soupeř, to na sílu už nějak přetlačíte, informovaly mnohé tuzemské legendy z boxerského prostředí, mezi něž se řadí například i Lukáš Konečný.

A právě z úst Konečného vyšel takový nápad, aby se Karlos Vémola postavil do ringu proti profesionálnímu zápasníkovi, nikoliv proti „hudebníkovi“.

„Neví někdo, jaká by byla cena, aby Karlos šel do regulérního zápasu s průměrně dobrým boxerem? Někoho bychom mu jistě našli z českých luhů a hájů. Viděl bych to na někoho kolem 75 kg a Karlos jako neboxer klidně může mít 90 kg,“ navrhoval Konečný. „Pardon, jen doplním, samozřejmě bez dopingové kontroly,“ podotkl dodatečně.

A vzhledem k tomu, že je ta kritika na Terminátorovu osobu poměrně velká, rozhodl se tuto výzvu okořenit svým vlastním způsobem, který by všechny pochybovače vyvedl z omylu.

karlos vemola operace ruka

„Ukaž mi peníze, a pokud to má být profi box, tak do toho půjdu JEDINĚ s dopingovou kontrolou,“ odpověděl Vémola. „Aspoň to podobným chytrákům zavře ústa,“ nezapomněl přidat.

Karlos sice říkal, že duel s Marpem bude jedinou jeho čistě postojovou záležitostí, ale vzhledem k tomu, kolik se v těchto „sranda fightech“ točí peněz, určitě by svůj původní výrok ještě přehodnotil. Přeci jen už při odpovědi Konečnému přiznal, že tu ta šance je.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!