top fight logo export web
75ad82ef82c43dd46a14cf62fed96fdd10a29617

Vémola hodlá zavřít pusu kritikům: Další zápas v boxu? Jedině s dopingovou kontrolou!

Karlos Vémola je připravený umlčet kritiky a dokázat jim, že je čistý jako dětská prdýlka. Proto hodlá do svého příštího boxerského zápasu podstoupit i antidopingovou kontrolu.

Doping je totiž slovem, které je ve spojitosti s Terminátorem často skloňováno. Mnoho fanoušků, ale i zápasníků či trenérů, se kolikrát neubrání nějakému citelnému rýpnutí, které naráží na to, že Karlos své formy nedosahuje čistě.

V zápase s Otakarem Petřinou to údajně opět bylo vidět. Co na tom, že „neumíte boxovat“, když vážíte o patnáct kilo více jak váš soupeř, to na sílu už nějak přetlačíte, informovaly mnohé tuzemské legendy z boxerského prostředí, mezi něž se řadí například i Lukáš Konečný.

A právě z úst Konečného vyšel takový nápad, aby se Karlos Vémola postavil do ringu proti profesionálnímu zápasníkovi, nikoliv proti „hudebníkovi“.

„Neví někdo, jaká by byla cena, aby Karlos šel do regulérního zápasu s průměrně dobrým boxerem? Někoho bychom mu jistě našli z českých luhů a hájů. Viděl bych to na někoho kolem 75 kg a Karlos jako neboxer klidně může mít 90 kg,“ navrhoval Konečný. „Pardon, jen doplním, samozřejmě bez dopingové kontroly,“ podotkl dodatečně.

A vzhledem k tomu, že je ta kritika na Terminátorovu osobu poměrně velká, rozhodl se tuto výzvu okořenit svým vlastním způsobem, který by všechny pochybovače vyvedl z omylu.

karlos vemola operace ruka

„Ukaž mi peníze, a pokud to má být profi box, tak do toho půjdu JEDINĚ s dopingovou kontrolou,“ odpověděl Vémola. „Aspoň to podobným chytrákům zavře ústa,“ nezapomněl přidat.

Karlos sice říkal, že duel s Marpem bude jedinou jeho čistě postojovou záležitostí, ale vzhledem k tomu, kolik se v těchto „sranda fightech“ točí peněz, určitě by svůj původní výrok ještě přehodnotil. Přeci jen už při odpovědi Konečnému přiznal, že tu ta šance je.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.