top fight logo export web
Ford Gharibi Hulk

VIDEO: Po setkání s Hulkem už vůbec nepochybuju o své výhře, říká Ford. Fanoušky prosí o laskavost

O výsledku zápasu obou supertěžkých monster po úvodním staredownu už dnes téměř nikdo nepochybuje.

Martyn Ford a Sajad Gharibi se setkali v Dubaji, kde si plnili své mediální povinnosti a kde podstoupili vůbec první staredown k zápasu, jenž se uskuteční 2. dubna v londýnské O2 areně.

Jelikož mezi oběma borci panuje zvýšené napětí, dalo se předem očekávat, že dojde k nějaké potyčce. A k té skutečně došlo.

Nejprve se „Íránský Hulk“ pokusil Forda strhnout na zem, což mu nevyšlo, a následně se stal obětí soupeřova strčení, po kterém odletěl několik metrů dozadu. Tento akt ve fanoušcích vzbudil dojem, že je Hulk na internetu a ve skutečnosti naprosto odlišnou osobou, která v ringu nebude mít žádnou šanci. A totéž vycítil i sám Ford.

„Říkal jsem to už předtím a teď to musím jenom potvrdit. O své výhře vůbec nepochybuji, ten fight je pro mě jen ztrátou času. Na tom staredownu jsem to dokonale vycítil. Boxerský ring není prostředím, ve kterém by mi Gharibi mohl konkurovat, o tom jsem plně přesvědčený,“ řekl Ford alias „Nejděsivější muž světa“ po příletu zpět do Anglie.

„V každém případě bych byl rád, abyste tuto naši rivalitu nevyužívali k budování své vlastní nenávisti k íránskému lidu. Ano, budu s Gharibim bojovat, ano, čeká nás boxerský zápas, ale nevyužívejte náš zápas k podpoře vaší nenávisti. My všichni jsme lidé, my všichni máme své city. Prosím, nechovejte nenávist ke Gharibimu ani k jeho národnosti,“ požádal fanoušky, kteří Írán nemají moc v lásce, a tak se automaticky do Hulka na sociálních sítích naváží.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.