top fight logo export web
Hulk Gahribi Martyn Ford

VIDEO: Zatímco Hulk mlátí do sádrokartonu, já tvrdě dřu, abych ho zašlapal do země, zuří Ford

Íránský Hulk se pochlubil videem, ve kterém mlátí do stěny, z níž létá omítka. Místo cíleného uznání si však zasloužil výsměch, a to i od svého soupeře.

To bylo video, jímž se snažil Sajad Gharibi alias Íránský Hulk pochlubit svou silou. Z výrazu v jeho tváři lze navíc vyčíst, že to bere velmi vážně a od svých sledujících očekával zasloužený respekt. Ten ale nepřišel, a místo něho se dočkal v podstatě jen výsměchu.

„Líbí se mi, že nosíš několik vrstev oblečení, abys vypadal větší, ale to, že budeš mlátit do sádrokartonu, ti šance na výhru nad Fordem nezvýší. Spíš by sis měl najít skutečného trenéra, a ne dělat tyhle blbosti,“ rezonovala sociálními sítěmi ještě jedna z těch klidnějších odpovědí.

Kdo se ovšem při zemi příliš nedržel, to byl „Nejděsivější muž světa“ Martyn Ford. Na poslední tiskové konferenci mu totiž Hulk vyhrožoval, že mu rozdrtí tu jeho skleněnou bradu, Martyn se tomu teď jenom směje.

„Hochu, zatímco ty mlátíš do sádrokartonu, já podstupuji skutečné tréninky. Dřu do morku kosti, abych ze sebe v ringu mohl vydat absolutně všechno a postaral se o to, že na ten zápas nikdy, ale nikdy nezapomeneš!“ odpovídal Ford.

„Pokud budu chtít, nenechám tě přejít přes první kolo. Zahrň do své přípravy trochu toho skutečného tréninku, ať fanouškům také něco nabídneš, když už sis ten souboj všemi těmi drsnými kecami vynutil. Já tě rozhodně šetřit nehodlám. Dřu tvrdě, a když budu chtít, zašlapu tě do země hned po dvaceti sekundách boje!“

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.