top fight logo export web
tyson fury box zapas prosinec

Výzva přijata! Anthony Joshua vs. Tyson Fury už v prosinci!

Anthony Joshua nemusel váhat ani vteřinu. Když mu Tyson Fury nabídl, že se bude bojovat o jeho pás WBC, výzvu automaticky přijal.

Původně nečekaná záležitost dostává čím dál rychlejší spád. Tyson Fury během pondělního odpoledne natočil video, ve kterém vysvětlil, že se mu nechce čekat až do února, kdy bude Oleksandr Usyk k dispozici. Proto vyzval Anthonyho Joshuu, že s ním podnikne fanoušky nejvíce vyhlíženou bitvu… Bitvu o Británii.

Co bylo video nahráno na sociální sítě, začali fanoušci spekulovat, zdali si „AJ“ takto náročnou zkoušku po dvou prohrách v řadě vůbec riskne. A když Tyson v dalších příspěvcích přidal na důrazu, dočkal se odpovědi. Ku prospěchu všech fanoušků velmi kladné.

„Ano, uklidni se!“ odepisoval Joshua. „Nevyžívám se v online diskuzích, jen abych se proslavil. Takže pokud máš opravdu zájem, kontaktuj můj tým 258 MGT. V prosinci budu připraven!“ oznámil.

Tyson Fury se tedy dočkal kladné reakce, ve kterou doufal. Dokonce i termín mu dokonale vyhovuje, jelikož právě v prosinci chtěl boxovat, než mu Oleksandr Usyk sdělil, že bude k dispozici nejdříve v únoru příštího roku. Teď je tedy vše na týmech obou britských těžkotonážníků, aby domluvily podmínky smlouvy.

Tyson Fury a jeho výzva

„Myslím si, že jste už všichni slyšeli o tom, že budu za pár měsíců bojovat. Ještě předtím jsem se však rozhodl, jen pro případ, zkusit vyslat tuto výzvu,“ řekl Fury ve videu, jež sdílel na své sociální sítě.

„Anthony Joshuo, vím, že jsi právě prohrál zápas proti Usykovi a momentálně nemáš v držení žádný pás, ale i tak bych ti rád dal tuhle příležitost, abys se mnou bojoval o pás těžké váhy WBC.

Máš za sebou dvanáctikolovou bitvu, takže jsi fit a jsi připravený. Zasílám ti tedy tuto výzvu na fight, který by se uskutečnil za pár měsíců. Pokud máš zájem, pošlu ti přesný termín a můžeme to rozjet.

Zápas o Británii a pás těžké váhy federace WBC! Dej mi vědět, jestli máš zájem. Pokud ne, vyberu si někoho jiného. Díky moc a dobrou noc.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!