top fight logo export web
tyson fury male rukavice

Whyte a Hearn se opřeli do Furyho: Taktický odchod do důchodu, vyhýbá se jasné prohře!

Nejen Anthony Joshua, už i Dillian Whyte cítí, že je Tyson Fury srab, který používá důchod jako záminku k tomu, aby se vyhnul zápasu.

Když je někdo absolutně nejlepší, ostatní mu nemohou přijít na chuť. A o to více to platí, pokud vás ten „nejlepší“ dokázal porazit.

Druhý zmíněný scénář se dotýká zejména Dilliana Whytea, který dle svých slov před pár dny s Tysonem Furym předvedl vyrovnanou bitvu. Její výsledek však rozhodlo nelegitimní strčení, po němž britsko-jamajský boxer upadl na zem a zároveň i do bezvědomí.

„Té odvety se budu dožadovat, dokud ji nedostanu. Správně měl ten zápas pokračovat, kdyby jen rozhodčí znal pravidla a věděl, že když mě Fury nedovoleně strčil, měl mi dát čas na zotavení navíc!“ je přesvědčený Dillian Whyte.

„Proto stále žádám o odvetu. Věřím totiž, že jsem tu ten nejlepší. Věřím, že stoprocentně mohu Furyho porazit a stát se šampionem. To je můj cíl,“ připomněl celému světu.

A Whyte není jediným člověkem, který je z Furyho odchodu do důchodu rozhořčen. Podobně to vidí i Eddie Hearn, věhlasný promotér Anthonyho Joshuy.

„Fury moc dobře ví, že kdyby zůstal aktivní, dříve nebo později by stejně musel Joshuovi čelit. Ta příležitost až příliš moc klepala na dveře, tak odešel takticky do důchodu, aby se té jasné porážce vyhnul,“ řekl Hearn před stanicemi obrazovky BT Sport.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.