Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
tyron woodley jake paul box 1
Foto: Instagram/Jake Paul

Woodleyho tetování? Nenaplnil jím mé požadavky, uveřejnil Jake Paul. Vysněná odveta se vzdaluje

Tyron Woodley zažívá další zklamání. Nejenže prohrál zápas, který měl údajně dle svých slov vyhrát, ale navíc si i nechal vytetovat nápis „Miluji Jakea Paula“, aniž by si tím vynutil odvetu.

Když se Woodley po prohraném duelu dožadoval čestného reparátu, vytvořil mu YouTuber seznam podmínek, které musí být naplněny. Všechny se týkaly onoho zmíněného tetování.

Bývalý UFC šampion vesměs splnil všechny body osnovy kromě jednoho. Ten se týkal správné velikosti. Na toto Jake Paul upozornil a naznačil, že se opona zatáhla a odveta se tímto „definitivně ruší“.

„Samozřejmě, plácli jsme si spolu, ale také jsme si řekli, že to tetování musí být vysoké alespoň 5 cm, což Tyron nesplnil. Zápas s ním jsem si užil, ale teď je na čase, abych se posunul dál a přijal opět o něco větší výzvu,“ poznamenal americký YouTuber.

Další vrchní hvězdou, která by měla okusit jeho pěsti, je tedy Tommy Fury. „Už jsme mu poslali dvě nabídky. Zatím to ale vypadá, že má jen velké řeči, které se bojí potvrdit v akci… Jen si to představte, porazit Jakea Paula, to chce přece každý, ne?“ dotazoval se s úsměvem.

Každopádně dokud ho to bude bavit, tak přestávat nehodlá. „Určitě se nechci nechat zabít, ale pokud to, co budu dělat, bude mít smysl a bude mě to bavit, pak přestávat nehodlám. Zároveň chci všem lidem dokázat, že nejsem jen nějaká internetová celebrita, já jsem skutečný boxer, boxování mám v krvi,“ podotkl Paul pro deník Mirror.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin