Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
wilder fury zraneni

Žádná neúcta k Furymu, ale nebojoval se zdravým soupeřem, tvrdí Wilderův manažer

Tak to tu máme zase. Deontay Wilder nevstupoval do zápasu s Tysonem Furym zcela fit. Údajně za to mohly jakési dva „incidenty“.

Když už k nám tyto informace neputují z úst Bronzového Bombardéra, tak je pro změnu vysílá jeho manažer Shelly Finkel. Ten pro ESPN potvrdil, že se jeho svěřenec potýkal s poměrně vážnými problémy, s nimiž nakonec vstoupil do trilogie s Gypsym Kingem. Zde ovšem prohrál v jedenáctém kole na KO.

„Povím vám jednu věc. Deontay měl bolesti už před zápasem… No, teď je má o něco větší,“ překvapil hned na úvod Finkel, z jehož slov jsme nemohli věstit nic dobrého.

„Deontay přibližně od třetího kola začal ztrácet rovnováhu, jeho pohyblivost už nebyla taková, jaká měla být. On sám cítí, že za to může tvrdá příprava, během níž došlo k takovým dvěma incidentům… Takže žádná neúcta k Furymu, skutečně se snažil, ale bohužel nebojoval se zdravým soupeřem,“ zdůraznil Finkel ve výpovědi pro ESPN.

Pokud vám tedy Furyho výkon přišel dominantní, pak to bohužel prý bylo zapříčiněno tím, že jeho protivník ze sebe nemohl vydat maximum. O jaké „incidenty“ však šlo, to nám už Wilderův manažer nepřiblížil. Prozatím tedy můžeme jen spekulovat, o co se jednalo. S ohledem na zvyklosti nám to ale co nevidět bude odhaleno.

Tyson Fury vs. Deontay Wilder III – záznam celého zápasu

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin