top fight logo export web
anthony joshua

Zlomený Anthony Joshua: Box mám rád, ale psychicky to už nedávám

Anthony Joshua v sobě stále nachází touhu a chuť boxovat, ale po mentální stránce to už tak dobře nedává.

Ještě před třemi lety to byla nesporná jednička těžké váhy boxu, pak ovšem přišla porážka s Andym Ruizem a vše se začalo lámat.

Anthony Joshua ukázal, že je také jenom člověk, navíc chybující. Postupně vycházely najevo jeho nedostatky a dnes se dokonce pochybuje, zdali vůbec mezi tu nejvyšší špičku patří.

Jelikož i sám „AJ“ si denně čte tyto zprávy, působí to na jeho psychickou stránku. Ví totiž, že po dvou prohrách s Usykem přecenil své schopnosti a klesnul v očích celého světa…

Eddie Hearn joshua souper
Anthony Joshua

Anthony Joshua o kariéře

„Měl jsem toho opravdu moc, oč jsem bojoval. Byly to mé pásy, byli to fanoušci, byla to má čest. Když jsem tedy prohrál, pořádně mě to vzalo. Z toho psychického hlediska se cítím úplně na dně…

Box jako sport mám rád, ale psychicky to už nedávám. Mí blízcí mi říkají, abych si odpočinul, jen se mi pořád honí hlavou všechny ty myšlenky…

Je to náročné, protože nevím, na čem jsem a co se mnou bude. A bohužel to nezjistím do té doby, než se opět vrátím do ringu,“ poznamenal Joshua pro DAZN Boxing.

Kdo ví, třeba je i tohle ten pravý důvod, proč nakonec nedopadl zápas s Furym. Další prohra by Joshuu kompletně smetla. Takto si aspoň opět může postupně budovat sebevědomí, ale je jisté, že ty těžší zkoušky dříve nebo později stejně přijdou.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!