top fight logo export web
Ford Hulk Gharibi

ZRUŠENO! Íránský Hulk odstoupil z bitvy s Martynem Fordem. Zde je oficiální prohlášení

Hodně sebevědomý Íránský Hulk nakonec přeci jen vzal nohy na ramena a z avizovaného duelu s Martynem Fordem odstoupil.

Krutá zpráva pro všechny příznivce, kteří se na tento duel těšili bezmála už tři roky. Když se konečně jednání dala do pohybu, byly podepsány smlouvy a na řadu přišly i dvě tiskové konference, tak Sajad Gharibi nabral zpátečku. Veřejnosti to potvrdil sám Martyn Ford.

„Přátelé, mám pro vás naléhavé oznámení,“ začal britský kulturista svůj proslov. „Jedná se o něco, co dělám nerad, ale i tak vám to musím říct. Můj fight se Sajadem Gharibim byl odložen,“ zarmucoval fanoušky.

„Turnaj 30. dubna v londýnské areně stále platí, stále se zde objeví několik skvělých bojovníků, bohužel ale já nebudu jedním z nich. Nechci chodit do přílišných podrobností, proč tomu tak je, ovšem jedná se o důvody, které jsem já osobně nemohl nijak ovlivnit. A jsem si jistý, že nemusíte být žádní géniové, abyste na to přišli sami,“ nepřímo informoval o tom, že jeho soupeř odstoupil.

„Co se týče mě, tak stále trénuji, stále se připravuji na svůj boxerský debut, pouze nevím kdy a proti komu to bude. Každopádně k němu jednou dojde…,“ snažil se přidat jednu k lepšímu.

Mnoho dřiny pro nic

„Samozřejmě jsem hluboce zklamán tím, že se můj souboj s Hulkem ruší. Zejména, když si vezmete, kolik času jsem do této přípravy věnoval. Snažil jsem se ujistit, že budu v té nejlepší možné kondici…,“ mrzí ho.

„A i když se nebudu turnaje 30. dubna v Londýně přímo účastnit jako bojovník, rád se ho zúčastním alespoň jako divák. Děkuji všem fanouškům za podporu a doufám, že vám v brzké době doručím nějaký jiný fight,“ poznamenal „Nejděsivější muž světa“.

Sajad Gharibi alias Íránský Hulk tedy dokonale zmátl fanoušky. Ještě prakticky předevčírem vydal prohlášení, jak hodlá steroidy vyžraného Forda zničit a že jeho fotografie rozhodně nejsou produktem Photoshopu. Jenže tím, že z této bitvy odstupuje, jasně ukazuje, že tam nějaká nesrovnalost vážně bude…

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martyn Ford (@martynfordofficial)

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.