Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
conor mcgregor problemy

Conor McGregor byl zfetlej! Mrd*o mu z prášků proti bolesti, má jasno Bisping

Bývalý UFC šampion Michael Bisping má jasno v tom, proč se Conor McGregor choval na nedělním předávání MTV Music Video Awards 2021 jako utržený ze řetězu. Mohly za to prý prášky proti bolesti.

Když McGregor o víkendu zaútočil na nového nabíječe Megan Foxové, tak se toho okamžitě chytla světová média a snažila se rozklíčovat, proč k útoku došlo.

Některá například tvrdila, že se irský bouřlivák chtěl s hudebníkem vyfotit, a když byl odmítnut, tak začal útočit. Jenže tuhle verzi příběhu Conor dementoval. S jinou verzí příběhu teď přišel právě Bisping.

„Víte, sám jsem si to zažil. Sice jsem tam nebyl, když se McGregor na hudebních cenách MTV utrhl ze řetězu, ale je mi jasné, co za tím vězí. Víte, když jste po náročné operaci, tak vám dají prášky proti bolesti, po kterých ztrácíte rozum. Myslím, že byl Conor mimo právě kvůli lékům, které mu předepsali doktoři,“ řekl Bisping v podcastu Believe You Me.

Je fakt, že Bisping by měl vědět, o čem mluví. Během své bohaté MMA kariéry totiž podstoupil nejrůznější operace a má tak bohaté zkušenosti s užíváním léků proti bolesti.

„Člověk je po těch práškách kur*vsky nervózní, nevyzpytatelný a naštvaný. Neomlouvám ho, ale z toho, co jsem viděl, mi bylo jasné, že tenhle stav jsem také zažil,“ dodal Bisping.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin