top fight logo export web
Conor McGregor Dustin Poirier Jolie

Cože?! Conor McGregor se vyspal se ženou Dustina Poiriera?

Jak daleko je Conor McGregor ochotný zajít, aby se pomstil člověku, kterého nenávidí? Údajně až úplně nejdál.

Colby „Chaos“ Covington sice není v poslední době tak aktivní, ale zato má stále oči na stopkách. Jako bývalému členovi American Top Teamu (ATT), kam stále chodívá Dustin Poirier, mu neunikají žádné zákulisní drby. A ten nový zní, že si Dustinova žena Jolie užívá s jeho úhlavním nepřítelem.

„Dodnes znám v ATT spoustu lidí, se kterými jsem zadobře. Všichni mě informují o tom, jaká je Dustýnek sračka, v tomto ohledu se tedy nezměnil, ale co mě překvapuje, že je čím dál více naivní,“ prohlásil Covington.

„Jak je Dustin naivní, tak je i posraný, ale především slepý. Conor McGregor mu pravidelně brousí starou a on dělá, že nic nevidí. V ATT to o něm ví už každý. Všichni vědí, že je Jolie Conorova bokovka,“ naléval oleje do ohně.

Jde pouze o provokaci, zní z Irska

Že by byl vážně Conor takový a užíval si se ženou svého rivala? Touto otázkou se poměrně nedávno zabýval i deník Irish Mirror, který si samotného bojovníka vystopoval a vyzpovídal přímo v ulicích Dublinu.

„Jestli něco mám s Jolie?“ smál se McGregor. „Na to se musíte zeptat přímo jí, já teda o ničem nevím. Zeptejte se jí. Netuším, kdo tuhle hru o nevěře začal, ale já ji rozhodně nehraju. Spát se ženou jiného muže? Tss,“ zašklebil se.

Jolie Poirier
Jolie Poirier

Že by Covington rozpoutal chaos?

Colby Covington mohl opět jednou dostát své bojové přezdívce a postaral se o pozdvižení na celé bojové scéně. Není totiž žádným tajemstvím, že ani on Poiriera zrovna nemusí a už dobrý rok se s ním dožaduje boje. Přesně toho boje, který Dustin odmítá, protože nechce, aby si Colby na jeho slávě údajně vydělával.

„Pokud se s Colbym někdy utkáme, tak to nebude v kleci, nýbrž někde na ulici, kde za to nebude moct dostat zaplaceno. Za svou kariéru jsem si v MMA udělal velké jméno. Nenechám Colbyho, který se naváží do mé rodiny i do mého soukromí, aby z toho finančně profitoval,“ sdělil Poirier serveru ESPN.

Pozoruhodné je, že i na tuto odpověď se můžeme dívat ze dvou úhlů pohledu. Někdo by mohl zmínit, že Conor, který o Dustinově soukromých záležitostech také nemluvil zrovna v nejlepším, se dočkal rovnou trilogie.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!