Drama v OKTAGONu! Pirát poslal Terminátora k psychiatrovi, hrozí zrušení titulového zápasu

Československá MMA scéna začíná připomínat telenovelu. Největší hvězda OKTAGONu, Karlos Vémola, se má utkat na konci prosince v O2 areně o titul s prozatímním šampionem Samuelem Krištofičem.

Jenže je tu zádrhel a hrozí, že k zápasu ani nedojde. Terminátor totiž nechce nastupovat do klece jako první a ani za mák se mu nelíbí, že by mu červený roh vyfouknul Pirát.

Není roh, jako roh! Vémola odmítá nastoupit do titulového zápasu proti Krištofičovi jako první. Modrý roh se mu nezamlouvá, raději by ten červený. A to hlavně proto, že Piráta nepovažuje za šampiona.

„Pro mě je Pirát jen falešný šampion. Jestli proti němu budu muset do klece nastupovat jako první, tak ať si za mě rovnou hledají náhradu! Z tohohle neuhnu!“ postavil si hlavu Terminátor.

K situaci se samozřejmě vyjádřil i Pirát. „Smiř se s tím, že půjdeš do modrého rohu, protože OKTAGON je světová organizace a ne žádná šaškárna, kde ty si řekneš, jak to bude. Jestli jsi takový egocentrik, že kvůli takové věci zrušíš zápas, tak se jdi léčit k psychiatrovi a nech si předepsat pilulky,“ okomentoval požadavek Vémoly slovenský zápasník.

Co se bude dít dál? Skutečně Vémola zruší zápas, pokud mu OKTAGON nepůjde na ruku a nesplní jeho požadavek? Nebo naopak přehodnotí své rozhodnutí a vezme zavděk modrý roh? Nebo to bude vše úplně jinak? Nechme se překvapit…

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin