top fight logo export web
johnny walker 1

Johnny Walker byl po zápase v UFC vyhozen z areny. Nestihl si navléct ani ponožky

Johnny Walker byl ještě v trenýrkách a bez ponožek, když se jej chopila ochranka a po vyhraném zápase ho vyprovodila z areny.

No, tohle se jen tak nevidí. Co UFC zpřísnilo proticovidová opatření, dočkali se i někteří zápasníci několika nepříjemných změn. Jejich následky na vlastní kůži pocítil například bojovník z polotěžké váhy Johnny Walker a jeho tým tým, ve kterém se mimo jiné nachází i proslulý kouč John Kavanagh (Conor McGregor, Lucie Pudilová).

Walker otevřel hlavní kartu turnaje, která v Las Vegas začínala krátce po osmé hodině večerní. Co Johnny nastoupil do klece a odbyl si svou zápasnickou povinnost, vítězně nutno podotknout, tak se sotva stačil osušit. Po bitvě nezamířil do šaten ani na tiskovou konferenci, on i jeho týmoví kolegové byli ochrankou vyvedeni rovnou na ulici.

„Takže. UFC právě přišlo a vykoplo nás na ulici. Žádné lístky se pro nás nenašly, ani nám nebylo dovoleno vyčkat v zákulisí, až turnaj skončí. Prostě otevřeli zadní dveře, vykopli nás, dokonce ani ponožky jsme si nestihli nasadit,“ dělil se kouč Kavanagh o svůj nevšední zážitek s UFC.  

Je podstatné dodat, že to bral s humorem. Mluví se totiž o tom, že toto jsou nová protikoronavirová opatření. Na jednu stranu drsná, na druhou nezbytná… Aspoň Johnny vyvázl bez zranění, takže nemusel sanitkou do nemocnice.

Dana White se jen smál

Jelikož se jedná o nevšední událost, byl na ni tázán na závěrečné tiskové konferenci i Dana White. I jemu to přišlo vtipné, ale aspoň stručně potvrdil, že jde skutečně o protikoronavirový protokol.

„Je to pravda, skutečně jsme je vzali a vykopli ven. To jsou ty nové podmínky. Občas je to tu teď pěkně drsné,“ smál se White.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!