Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Výzva Jona Mariánka nezůstala bez odezvy. Karlos Vémola je připravený jeho troufalost tvrdě ztrestat.

Karlos Vémola hlásí návrat! Koučuje Vémoland a drtí formu v posilce

Zdá se, že doktoři Terminátora dobře seštelovali. Po několika operacích je totiž ve Vémolandu zase pořádně živo.

Karlos Vémola plní své sociální sítě záběry, na kterých se stará o své zvířecí mazlíčky! A když zrovna nekrmí dravou zvěř, tak dře ve fitku! Uvidíme ho už brzy v kleci?

Není žádným tajemstvím, že je Karlos Vémola obrovským milovníkem zvířat. Doma si kvůli tomu dokonce zřídil vlastní ZOO, kam vás nechá nakouknout za sympatických 10 000 Kč. Peníze za vstupné navíc půjdou na dobročinné účely, protože je věnuje své oblíbené ZOO Plasy. Takže z návštěvy Vémolandu budete mít dvojnásobnou radost.

Karlos to se zvířaty navíc opravdu umí, což všichni jeho fanoušci dobře vědí. Jeho sociální sítě zdobí nespočet nejrůznějších příspěvků s jeho zvířecími parťáky.

„Obstarat všechny ve Vémolandu není žádná legrace,“ stojí v popisku u videa na zápasníkovo Instagramu. A hned po shlédnutí vám musí být jasné, že má naprostou pravdu. Kuřata pro dravce, Pribináček pro drobnější zvěř, hladových krků tam má zkrátka víc, než dost.

A co dělá Terminátor, když zrovna neběhá okolo svých zvířecích parťáků? Maká ve fitku a pomalu se vrací do formy, jak sám informuje. „Pomalu, ale jistě zpátky v tréninku! 🙏 I feel alive again!“ napsal Karlos Vémola k fotografii na svém Instagramu.

Zatím není jasné, kdy se Karlos Vémola vrátí do OKTAGONu, ale zdá se, že je vše na dobré cestě. Kdyby na tom byl tak špatně, tak určitě nezačíná trénovat v posilovně. A co vy, těšíte se, až se Terminátor vrátí v plné polní do klece?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin