top fight logo export web
Artem Vakhitov

Nashle a sbohem! GLORY ze svých řad propustilo všechny bojovníky ruské národnosti

Ačkoliv za situaci na Ukrajině vyloženě nemohou, stále patří k ruské národnosti. A takoví lidé mají minimálně v organizaci GLORY smůlu.

Slavná kickboxerská asociace se rozhodla k razantnímu kroku, po kterém volal například i sám ukrajinský prezident Volodomyr Zelenskyj. Dokud celý svět nezačne Rusku a jeho lidem ukazovat záda, situace v jeho zemi se prý nezlepší.

GLORY tedy přijala tato doporučení, a ještě během víkendu vydala prohlášení, ve kterém svým ruským atletům sice děkuje, ale nadále už je nehodlá zaměstnávat.

„Z celého srdce děkujeme všem našim ruským fighterům, kteří pod našimi křídly bojovali a předváděli mnohdy i historické výkony. Všech si jich vážíme, oceňujeme je jako sportovce a považujeme je za přátele,“ znělo v prohlášení.

„Současná situace na Ukrajině není jejich vinou, ale ani naší… Doufáme, že se tahle válka brzy přežene a že se námi momentálně propuštění bojovníci budou schopni jednoho dne vrátit zpátky.“

Až se tedy celá tato situace přežene, s největší pravděpodobností se budou právě propuštění fighteři moct vrátit. Prozatím tuto část své kariéry bez boje musí přetrpět, anebo se mohou pokusit najít si nové působiště.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.