top fight logo export web
filip grznar steroidy

Patnáct let bral piko, pořád sype, a teď je z něj MMA zápasník! Filip Grznár chce odvetu s Benem Cristovaem

Bývalý kulturista Filip Grznár, který se aktuálně věnuje MMA, nikdy neskrýval, že bere steroidy. Dokonce se přiznal k tomu, že bral 15 let pervitin.

A tak není zas tak překvapivé, že i když už se kulturistice na profesionální úrovni nevěnuje, tak stále sype. Dělají to prý všichni profesionální sportovci.

„Ano, stále beru steroidy. Nízké dávky. Je mi 37 let a bez toho by to nešlo. Je to nutné, abych mohl sportovat na vrcholové úrovni. Dělají to tak všichni sportovci,“ neskrývá Filip.

A jestli jsou steroidy nebezpečné? Tak v tom má taky jasno. „Jasně, že jsou steroidy nebezpečné. Ale jen v rukách člověka, který s nimi neumí zacházet,“ má jasno Grznár.

Grznár se od kulturistiky postupně přesunul k bojovým sportům. V roce 2017 se utkal s hudebníkem Benem Cristovaem, se kterým jednoznačně prohrál.

„Před zápasem s Benem jsem byl zraněný. Nemyslím si, že jsem dostal na budku. Ale přiznávám, že jsem prohrál. Od toho souboje jsem bojové sporty začal brát vážně. Nemám problém s odvetou. Ale v kleci. Tam je teď můj domov. Jsem připraven na kohokoli,“ dodal zápasník.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.