karlos vemola souper
Foto: Instagram/Karlos Vémola

Rozprodá Vémola svojí soukromou ZOO a luxusní káry, aby měl na odvetu s Véghem?

Československá MMA scéna poslední dny žije odvetným zápasem mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem.

OKTAGON potvrdil, že Attilovi zaslal nejlukrativnější nabídku v historii organizace. Lepší už prý nikdy nedostane. Jenže slovenský bojovník stále neodpověděl, a tak je možné, že mu nabídka nepřijde dostatečně atraktivní. Hrozí, že z odvety sejde?

Tuhle odvetu by chtěl vidět snad každý fanoušek MMA. Jenže má to háček. Attila si postavil hlavu a požaduje extra odměnu. Takovou, která ho donutí vstát ze židle a jít s Karlosem ještě jednou do klece. Otázkou ale je, zda je vůbec v možnostech OKTAGONu, aby dal tolik peněz do kupy.

„Kdyby šlo Véghovi o 100 tisíc eur, byla by dohoda dávno na stole. Já tu částku neznám, ale má být astronomická. Kdyby si řekl třeba o 200 tisíc eur, tak odveta pravděpodobně nikdy nebude. Samozřejmě bych si to přál, protože bychom byli oba šťastní, ale to se nestane. Nikdo nedá půl milionu eur za jeden zápas,“ prozradil Vémola.

Navíc i Vémola zná svojí cenu a nebude chtít za Véghem zaostávat a nastoupit za výrazně menší obnos. „Já nenastoupím, pokud bych měl mít jen 50 a on 200. To by nebylo fér, o tolik lepší zápasník není,“ dodal Vémola.

Tak uvidíme, jak to všechno nakonec dopadne. Pokud se OKTAGON neplácne přes kapsu a nenabídne Véghovi pořádný randál, tak k odvetě nejspíš nedojde. Ještě je tu samozřejmě možnost, že by se Vémola mohl uskromnit a přenechat svou výplatu Véghovi, jenže to nepřipadá v úvahu.

Ještě skandálnější by bylo, kdyby si Attila řekl o tak astronomickou sumu, že by nestačilo ani to, že by se Terminátor uskromnil. Pak by nejspíš musel Attilu vyplatit sám Terminátor, pokud by odvetu opravdu tak moc chtěl.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin