Top-Fight.cz - bojové sporty
Martyn Ford Iranian Hulk Gharibi

Ve válce monster pořádně přituhuje! Íránský Hulk posílá hodně drsný vzkaz Nejděsivějšímu muži světa

Původně to vypadalo jako zábava pro diváky, ale nakonec má být bitva mezi giganty Martynem Fordem a „Hulkem“ Sajadem Gharibim hodně osobní.

Když kulturista Martyn Ford, jenž je zároveň nositelem přezdívky „Nejděsivější muž planety“, oznámil, že se 2. dubna chystá vstoupit do ringu, odhalil přitom, že jeho boj nemá sloužit jen jako zábava pro diváky, ono to je také dost osobní.

„Gharibi řekl hodně nepěkné věci, které nelze vzít zpátky. Dotkl se mě takovým způsobem, že teď nemám jinou možnost než mu osobně vysvětlit, po jak tenkém ledě ve skutečnosti chodí. Je přede mnou několik měsíců intenzivního tréninku, abych se co nejlépe připravil a Gharibimu ukázal, že existují jisté hranice, které se prostě nemají překračovat,“ řekl Ford, jenž prý možná nepředvede zrovna ukázkový fight, ale zato do něho dá celé své srdce.

Íránský Hulk je podle všeho hlavním strůjcem této bitvy. Kdyby nebylo jeho nemístných připomínek, které vysílal vždy v pravidelných intervalech, pravděpodobně by to s Fordem příliš nehnulo. Sajad ale pravidelně podkopával sebevědomí svého soupeře a nazýval ho srabem, který nemá žádné bojové znalosti. Prý se pod vší tou skořápkou uměle vybudovaných svalů schovává jen malé ubrečené dítě.

„Myslím to vážně, když říkám, že je Martyn jen uječené děcko, které nedokáže dostát žádnému svému slovu. Hraje si na hrdinu, boxuje do pytle, mluví o tom, že by šel do ostrého zápasu, ale když jsem se mu kdysi sám nabídl, tak přede mnou utekl. Věděl totiž, že bych ho zašlápl jako červa a jakákoliv jeho herecká kariéra by byla rázem v troskách. Všichni by poznali, co je doopravdy zač!“ chrlil ze sebe Gharibi.

Teď už ovšem o Fordově odhodlání pochybovat nemůžeme, na zápas s Hulkem skutečně kývl, uskuteční se 2. dubna v londýnské O2 areně.

„Sám se divím, že konečně přijal moji výzvu. Teď aspoň celý svět uvidí, že to není žádný boxer a už vůbec ne žádný fighter, je to pouze herec z Hollywoodu, který nemá žádné zkušenosti z boje, všechno je to pouze mediální šum. To já jsem skutečný voják, co brání svou vlast. Pokud budu chtít, Forda naprosto zničím. Pokud mě naštve, zašlapu ho do země a rozdrtím mu kosti. A věřte mi, určitě mě nechce vidět naštvaného,“ vyslal Gharibi prostřednictvím deníku Mail výhružný vzkaz.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Zajímavosti
  • Ve válce monster pořádně přituhuje! Íránský Hulk posílá hodně drsný vzkaz Nejděsivějšímu muži světa