top fight logo export web
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta musí po ruské bitvě na operaci

Na galavečeru MMA v Jakatěrinburgu se představil náš Viktor Pešta a proti němu domácí hvězda Alexandr Jemeljaněnko. Tento zápas se konal pod organizací RCC.

Zápas se vyvíjel lépe pro českého borce, nakonec ale vyhrál Rus ve druhém kole a duel tak ukončil předčasně. Pešta si odnesl zlomený nos a čeká ho opera v Česku.

Parádní galavečer si mohli užít diváci v Rusku. Skvělé nástupy doprovázela laserová show. V prvním kole byl Pešta lepší, trefoval soupeře a držel si distanc. „První kolo bylo jasně ve Viktorově režii, dobře boxoval a trefoval. Byly tam nějaké pokusy o take down, ale v klinčích byl Alex velmi silný,“ okomentoval Dan Barták z Penta Gymu.

Druhé kolo probíhalo v režii českého borce, ale jako by se Rus probudil ze zimního spánku, hra se otočila a do minuty byl konec. Cesta do UFC se tak na nějakou dobu zřejmě uzavřela.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.