top fight logo export web
oktagon 28 matej penaz video

Akademické mistrovství světa v Thajsku vyhrál Matěj Peňáz

Pět dní před samotnou akcí vyrazili zápasníci z Česka letadlem do Bangkoku na akademické mistrovství světa v muaythai v Thajsku. Dále se přesunuli do Pattayi, která je známou turistickou destinací a rájem ke koupání. Vyhrál Matěj Peňáz!

Celá šestičlenná výprava, přesněji tři zápasníci a tři členové realizačního týmu, se ubytovala v hotelu Ambassador. Tato akce nebyla jenom o „souboji o nejlepšího zápasníka“, ale sloužila také pro účel setkání mladých lidí z celého světa se stejným životním stylem, navázání přátelství a předávaní zkušeností.

oktagon 28 matej penaz video

Naprosto skvěle se zde prezentoval Matěj “Money” Peňáz, který dokázal vyhrát svou kategorii a stává se tak akademickým MISTREM SVĚTA. O tom, že jeho cesta za vítězstvím nebyla jednoduchá, mluví fakt, že ihned po turnaji nemohl převzít cenu a odjel do nemocnice, kde proběhlo rovnání nosních kůstek.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.