oktagon 28 matej penaz video
Foto: Instagram/OKTAGON MMA

Akademické mistrovství světa v Thajsku vyhrál Matěj Peňáz

Pět dní před samotnou akcí vyrazili zápasníci z Česka letadlem do Bangkoku na akademické mistrovství světa v muaythai v Thajsku. Dále se přesunuli do Pattayi, která je známou turistickou destinací a rájem ke koupání. Vyhrál Matěj Peňáz!

Celá šestičlenná výprava, přesněji tři zápasníci a tři členové realizačního týmu, se ubytovala v hotelu Ambassador. Tato akce nebyla jenom o „souboji o nejlepšího zápasníka“, ale sloužila také pro účel setkání mladých lidí z celého světa se stejným životním stylem, navázání přátelství a předávaní zkušeností.

Naprosto skvěle se zde prezentoval Matěj „Money“ Peňáz, který dokázal vyhrát svou kategorii a stává se tak akademickým MISTREM SVĚTA. O tom, že jeho cesta za vítězstvím nebyla jednoduchá, mluví fakt, že ihned po turnaji nemohl převzít cenu a odjel do nemocnice, kde proběhlo rovnání nosních kůstek.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin