top fight logo export web
gabor boraros box oktagon

Boráros byl první velkou hvězdou domácí scény, řekl Novotný. Co vzkázal Martínkovi?

Promotér Ondřej Novotný se musel zastat svého kritizovaného zápasníka Gábora Borárose. Nyní mu možná štěstí nepřeje, ale dříve nechával davy šílet.

OKTAGON MMA právě vypouští do éteru dokumentární sérii s Gáborem Borárosem, která nese název „Bol som prvý“. V propagačních materiálech OKTAGON dokonce zmiňuje, že byl Gábor prvním šampionem organizace, což je mystifikace, které se velmi rychle chytil Michal Martínek.

„Gábor získal pás OKTAGON Výzvy, to ano, ale to je vlastně jen diplom za účast, a ne oficiální pás. Prvním oficiálním šampionem jsem byl já, pokud mně a mým fanouškům slouží dobře paměť. Proto by bylo dobré, kdybychom vše nazývali pravým jménem, protože historie by se neměla upravovat,“ dožadovala se slavná česká těžká váha, která nyní působí v KSW.

Za Martínka se rázem postavili mnozí fanoušci a všichni upozorňovali promotéra Ondřeje Novotného, aby se k dané záležitosti vyjádřil. Odpovědi jsme se dočkali během posledního vysílání MMA Letem Světem.

„Jestli se k tomu Michal nějakým způsobem vyjadřoval, tak šlo maximálně o nepochopení… První právoplatný šampion je samozřejmě Martínek. Gábor Boráros je první vítěz Výzvy,“ vyjasňoval Novotný, který se odkazoval na jakousi chybu na trase mezi vysílačem a přijímačem.

„Název dokumentu Bol som prvý jsem sám vymyslel. Je to o tom, že Gábor byl první velkou hvězdou domácí scény. Můžeme se bavit o Attilovi, Karlosovi a tak dále, ale je to Gábor, kdo tu vyletěl a opravdu byl první, koho lidé zastavovali v obchodních centrech. Byl první MMA hvězdou, ať už se to lidem líbí, anebo ne,“ udával věci na pravou míru.

„Byl to první člověk, který dostal obrovský prostor v médiích. Bol prvý, o tom je ta dokumentární série. Na to vyjádření Michala Martínka neříkám nic, protože pakliže říkal, že je první šampion, tak má pravdu. Určitě se nemusí cítit nějak dotčený nebo uražený,“ dodával Novotný.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!