top fight logo export web
michal martinek oktagon mma navrat

Ať OKTAGON uvede věci na pravou míru! dožaduje se Martínek po lživém promu organizace

Michal Martínek nebyl příliš spokojený, když spatřil „lživé“ promo video organizace OKTAGON MMA.

Nynější příslušník polské KSW se podíval na dokumentární sérii s Gáborem Borárosem, jež nese název „Bol som prvý (Byl jsem první)“.

OKTAGON MMA tím odkazuje na fakt, že byl Gábor historicky vůbec prvním šampionem organizace, což dle skutečných údajů není úplně tak přesná informace…

Ano, Boráros sice ovládl první sérii OKTAGON Výzvy, ale málokdo by tuto „show“ mohl považovat za opravdovou.

Její vítěz získal do své moci pás, který nikdy nemusel obhajovat. A to je zásadní rozdíl mezi skutečným a „umělým“ šampionem, míní Martínek.

Michal Martínek: ACA mi zaplatila 3x více než OKTAGON!

Michal Martínek: První jsem byl já!

„Gábor získal pás OKTAGON Výzvy, to ano, ale to je vlastně jen diplom za účast, a ne oficiální pás,“ řekl muž s přezdívkou Blackbeard.

„Prvním oficiálním šampionem jsem byl já, pokud mně a mým fanouškům slouží dobře paměť,“ upozorňoval na zásadní fakt.

„Proto by bylo dobré, kdybychom vše nazývali pravým jménem, protože historie by se neměla upravovat,“ dožaduje se slavná česká těžká váha.

Martínek se tak nepochybně snažil apelovat na své předchozí zaměstnavatele, aby si nepřetáčeli informace podle toho, jak se jim to zrovna hodí. Méně znalí fanoušci by mohli být zmateni a tuto dezinformaci pak šířit dál.

Karlos Vémola mě nasr*l! Ještě jednou a pošlu ho do pi*e, zuří šéf OKTAGONu Novotný

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!