top fight logo export web
melvin mane mma presun

Chci se stát absolutně nejlepším ze všech, MMA je další na řadě, plánuje Mané

Melvin Mané si ve své mysli už hraje s myšlenkou ohledně plnohodnotného přesunu k MMA. Ještě předtím ho však čeká bitva o titul v thajském boxu.

Již 11. června se bude v Brně konat turnaj PML 3: THE FIRST CHAMPION, na kterém vystoupí i Melvin Mané, jehož si fanoušci oblíbili zejména z jeho působení v OKTAGONu.

Právě pod křídly tohoto MMA tuzemského giganta si zkušený postojář připsal čtyři starty a tři z nich vyhrál. Ten jeden, v němž neuspěl, se konal pod taktovkou MMA pravidel, zbylé byly jeho oblíbené postojové disciplíny.

Nyní se však bývalý fotbalista, který hrával i za Duklu, hodlá soustředit na titulový zápas, jenž svede v divizi polotěžké váhy. Soupeřem mu v organizaci PML bude Ivan Bartek, a pokud ho porazí, tak se dost možná rozhodne posunout opět o úroveň dál.

Melvin Mané v Oktagonu MMA

Melvin Mané září na české scéně

„Chtěl bych seknout všechny soupeře, kteří se přede mě postaví. Hodlám se stát tím absolutně nejlepším ze všech a užít si to,“ pověděl Mané, přičemž nezapomněl podotknout, že po postoji, kde toho má už dost za sebou, budou na řadě i smíšená bojová umění.

„Ať už dělám cokoliv, chci v tom být nejlepší. Jen v boxu jsem porazil mistra Česka i mistra Slovenska, teď hodlám být nejlepší v thajském boxu a pak přijde na řadu MMA,“ prozradil český zápasník s africkými kořeny.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.