Cverna: Pokud mi dá OKTAGON ještě jednu šanci, tak to bude asi můj poslední zápas

Cverno? Kur*a, vždyť jsme bejvali kámoši, lamentuje Grznár

Tohle se asi trochu čekat dalo. Filip Grznár si po své premiérové výhře opět pustil pusu na špacír a i když to nebylo myšleno z jeho strany zle, vyvolalo jeho pozápasové prohlášení silné reakce. Konkrétně šlo o tuto větu.

„I když je to cigoš, tak je to frajer, kurva!“

První, kdo přispěchal s obranou romské menšiny, byl rapper Refew. Pozadu ovšem nezůstal ani mnohem těžší kalibr, a to Alex Cverna. Ten si umístil na Instagram video, kde zuřivě masíruje ležící boxovací pytel a poté pronese vražedná slova.

„Filipe Grznáre, tohle je pro tebe, abys věděl, že tebe a tvých kámošů není nikdo cigoš, ale jsou to lidi jako ty a tvoji fanoušci. OKTAGON a já ti ukážu, jak vypadá MMA a potom můžeš mít proslov, jestli budeš mít čím!“

Pokud jste se v tuto chvíli začali těšit na potencionální souboj dvou pořádných chlapů, tak si zase nechte zajít chuť. Filip o konfrontaci s Cverminátorem nestojí a pohotově vysvětlil proč.

„Tak a dost, to se mě zdá. Alexi, ty si ňáký romský patriot? Vždyť jsme bejvali kamarádi, ty si nevzpomínáš ty pičo? Já s tebou zápasit nebudu, to nemá význam. Vyhrožuješ, už nemáš natrénováno, co blbneš. Nech to bejt! Já jsme neudělal nic špatnýho, spíš se teď půlka romů sere do mě. Tady budu zápasit s romským mstitelem, to by se mi určitě vyplatilo, a i když tě porazím, tak mě někdo střelí zezadu do hlavy. Spor o hovně, nebuďte vztahovační a netahejte rasismus do sportu, kde není.“

Ať je to, jak chce, hyperkorektnost je v současné době větší problém než rasismus. Přecitlivělost společnosti dosahuje absurdních rozměrů a za „nácka“ může být brzy označena i Věrka Bílá.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin