top fight logo export web
diego kotlar karlos benda milion

Diego Kotlár: Jsem stejně dobrý jako Vémola. Bendu zaručeně ztřískám, ale chci za to milion

Chcete vidět Karlose Bendu zaručeně padnout? Tak musíte cálovat, zní jasný vzkaz „Terminátora“ Diega Kotlára.

Denně nám chodí desítky zpráv, ve kterých se nás lidé ptají, co mají udělat, aby se dostali do Clash of the Stars. Mnozí z nich jsou pro tuto příležitost ochotni vykonat maximum, a přesto jim šanci na takovéto angažmá nikdo nenabídne.

Pak je tu ale Diego Kotlár, který si píše vlastní příběh a myslí si, že podobné nabídky prší z nebe. Nejenže Karlosovi slíbil, že ho jasně dobije jako prase, zlomí mu čelist a nebude na to muset ani trénovat, ale když jej Clash of the Stars skutečně oslovilo, tak si za tuto službičku poručil částku, na kterou si sáhl maximálně tak Karlos Vémola.

Diego Kotlár: Dejte mi aspoň milion

„Víte co, já se s vámi domluvím, takže mě teď poslouchejte. Jestli chcete, abych vám toho Bendíka sestřelil, nabídněte mi milion a půl nebo milion, abych měl jistotu, že tu částku dostanu a abych mohl zabezpečit svoji rodinu,“ kladl si Diego podmínky.

„Pokud to tak bude, já vám tu smlouvu podškrábnu a s Bendou půjdu v klasickém boxu. Věřte mi, že vyhraju,“ nepochyboval.

„Já ten zápas chci, opravdu chci, ale za směšných sto tisíc do něho nepůjdu, zase až tak hloupej nejsem. Mou první podmínkou je, že bude v klasickém boxu, a mou druhou podmínkou je, že dostanu milion a půl nebo aspoň milion,“ trval na svém požadavku.

Jsem dobrý jako Vémola

Samozřejmě jsme jej upozornili, že takto vysokou částku si u nás v Česku vydělává jenom jeden člověk. A tím je Karlos Vémola. To jsme ale ještě netušili, že máme tu čest s novodobým Terminátorem, který je stejně dobrý jako olomoucký originál.

„Já nejsem Terminátor Vémola, já jsem Terminátor Kotlár, rozumíte?“ zvolal. „Já jsem Terminátor Diego Kotlár! Já ty peníze také můžu vydělat. Ne, že jsem tlusté prase, já jsem taky dobrej!“ tvrdí o sobě.

„Máte Fortunu, máte Tipsport, jdou na to velké kurzy, tak mi neříkejte, že si ty peníze nevyděláte. Chci alespoň mega a jdu do toho,“ zopakoval Diego.

„Věřte mi, že toho Bendíka vám sundám. Já nejsem Jarda, já ho fakt sundám. A i když jsem takové tlusté prase, jak to tady mnozí píší, tak vám dokážu, že i to tlusté prase něco umí a že Bendu zruším. V prvním kole ho zruším,“ slíbil fanouškům i promotérům, kteří prý sázkou na něj neudělají chybu.

Terminátor Diego Kotlár si žádá 1,5 milionu za zápas s Bendou

Zveřejnil(a) Top-Fight+ dne Středa 16. listopadu 2022

Kdybyste náhodou měli chuť Diega popostrčit nebo kontaktovat, tak pouze na vlastní nebezpečí. Jednak je to Terminátor, což už nám potvrdil, ale jednak umí rozdávat i silné verbální rány. Viz následující příspěvky.

Kotlar

diego kotlar
Diego Kotlár

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!