Karlos Vémola si koupil domů dva obrovské krokodýly!

Doufám, že se Vémola už nevrátí a zůstane ve své ZOO! Hateři se radují, že se Terminátor porouchal

Karlos Vémola je v problémech. Češi a Slováci opět předvedli, že nepřejícnost mají v krvi. Když totiž Terminátor kvůli špatnému zdravotnímu zrušil titulový zápas s Pirátem, strhla se na sociálních sítích lavina nenávistných komentářů na jeho adresu.

Tohle byla chvíle, na kterou hateři Karlose Vémoly čekali. A náležitě si jí užívají. Mrkněte sami, jak to vypadá, když se lidé radují z cizího neštěstí. Je to pěkný hnus…

Vémola byl a vždycky bude s*áč! Bylo mi hned jasné, že na tenhle zápas nenastoupí. Je to honibrk a má už maximálně na nějakého DJ nebo youtubera. Ne vlastně už ani na ně ne. Má jen plnou hubu keců a nulovou pokoru.

Permanentně rozbitá válenda plná velkohubých keců a výmluv. Tohle opravdu vypadá na rychlý návrat do UFC, ovšem nikoliv jako bojovník, ale vynašeč plivátek. Směle do toho uválenávejmluvo! Plivátkům nazdar! Zdar, zdar, zdar

Móc kokot móc kokot.. A další pohádka bude buď za A. Jaký má barák, B kolik má zvířátek v zoo., za C. kolik botoxu snese jeho botoxová pipka.

Lvi dožrali.

Prej šok. No, jsem z toho úplně v pr*eli! Už ani sypání to nedokáže zahojit. Zavři za sebou Karlíku.

Dobře mu tak, doufám, že už se nevrátí a zůstane ve své ZOO.

To se dalo čekat ne. Ten už na to nemá. Hold důchod no.

Cože? Šok? V šoku jsem leda z toho, ze to ten arogantní sypač už dávno nezabalil.

Je smutné, kolik lidí má radost z cizího neštěstí. Naštěstí se objevily i komentáře na podporu Karlose Vémoly. A takovým my fandíme. Nebýt totiž Terminátora, tak není československé MMA tam, kde teď je.

Moc ho nemusím, vlastně vůbec, ale za to, co dokázal, smekám klobouček. Přeju hodně zdraví.

KARLOS drž se, věřím, že se budeš moct vrátit a ukážeš všem že král je jenom jeden.

A jak to vnímáte vy? Přijde vám normální radovat se z cizího neštěstí? Nám rozhodně ne. Snad se Karlos Vémola co nejdříve uzdraví a všem ukáže, že ještě neřekl své poslední slovo!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin