Grznár: Nejsem žádný debilní rasista, po zápase jsem mlel strašný pí*oviny

MMA zápasník Filip Grznár uvedl na pravou míru, zde je, nebo není rasista. Po triumfu nad Jaroslavem Oláhem totiž v návalu emocí řekl něco, co rozzuřilo dost lidí.

Vše začalo, když Grznár po triumfu nad Jaroslavem Oláhem uznal kvality svého soupeře poněkud kontroverzním způsobem. „I když je to cigoš, je to frajer,“ řekl Filip v pozápasovém rozhovoru o Jardovi.

Kdo zná Filipa a jeho humor, ten se tak maximálně zasmál. Jenže drtivá většina romského publika pro prohlášení neměla pochopení. Extrémně vytočený byl i Refew hudebník a moderátor rádia Spin.

„Vym*daná rasistická d*vka! Ať chcípne, zkurv*syn. Může vykou*it svého tátu! Zkurv*syn zdechlý! Tyhle rasistické kecy, ještě od člověka, který je spojovaný s tím, že je nácek vyje*aný, tak ať jde od pí*i! Zkurv*syn. Nenávidím tyhle zkurv*synské nacistické píč*ské kecy.Kdyby neřekl tuhle větu, dal bych mu i respekt, že dal dobrý zápas. Mám fakt nervy, pamatujte si, že i kdybyste měli čtyři doktoráty a byli rasisti, jste zkurv*synové,“ dodal totálně rozhněvaný raper.

Grznár pak vše ale uvedl na pravou míru na svém Instagramu a potvrdil, že rasista určitě není. „Chci vyjádřit úctu Jaroslavu Oláhovi, který mě tam strašně bil. Teď jsem dal rozhovor, ve kterém jsem mlel strašné pí*oviny, tak buďte shovívaví. Vy*erte se na to! Nejsem žádný debilní bláznivý rasista, a jestli jsem to někdy řekl, nebylo to myšleno vážně,“ řekl v krátkém videu Grznár.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin