top fight logo export web
ilic vemola zapas vyjadreni

Ilič odhalil, co ho v souboji s Vémolou nejvíce překvapilo. Přišlo mu to nefér

Aleksandar Ilič své tělo několik dlouhých měsíců připravoval na přesun do polotěžké váhy. Hmotnostně se v den boje ale na Karlose stále nechytal.

Terminátor je znám tím, že má drtivý nápor a velkou sílu. V této kombinaci své soupeře povalí na zem, kde je morduje.

Do téže „pasti“ se nechal lapit i Joker Aleksandar Ilič, který před bojem věřil, že může českého borce knokautovat. Jeho naděje a plány se však rozplynuly ještě v prvním kole.

„Nejvíce mě překvapilo, že měl v samotné bitvě Vémola o nějakých deset kilo více. Byl tak mnohem těžší než třeba Janikowski (Iličův bývalý soupeř)… A přitom váhové kategorie tu jsou z nějakého důvodu…,“ lamentoval srbský bojovník, jehož debut v OKTAGONu skončil hořkou porážkou.

„Když vás ale o tolik těžší zápasník chce dostat na zem, tak se tomu prostě nelze ubránit. Věděli jsme, že se to může stát. Viděl jsem ale všechny Karlosovy zápasy a on z ground and pound nebývá moc nebezpečný, proto jsem se ani nesnažil zpod něj vylézt. I ze spodní pozice jsem se ho naopak snažil neustále loktovat,“ popisoval svou taktiku.

ilic vemola souper zapas mma stvanice

„Chtěl jsem ho otevřít, aby zpanikařil, to se ale nepodařilo. Z horní pozice byly jeho lokty tvrdší než ty moje, tak to zkrátka je. Kdyby se mi ale povedlo ho otevřít hned na začátku, bylo by to potom jiné…,“ zapřemítal Ilič.