top fight logo export web
viktor pesta ko pfl

Je mi z vás na blití! zlobí se Kincl na lidi, kteří se vysmívají neúspěchu Viktora Pešty

Viktor Pešta má za sebou hororový debut z americké PFL a jistí diskutéři si na jeho neúspěchu doslova smlsli.

Česká polotěžká váha se rozhodla využít příležitosti a vycestovat do zahraničí. PFL bylo tou vysněnou destinací, kde mohla zabojovat o výhru v celkové hodnotě jednoho milionu dolarů. Hned první zápasnický debut ale pro ni skončil katastrofálně.

PFL není OKTAGON

„Tady je vidět, že PFL není OKTAGON,“ zněl jeden z nejčastěji se opakujících komentářů, které se hromadily nejen na Viktorových sociálních sítích. Fanoušci dávali jasně najevo, že Peštovy kvality na tu zahraniční cestu již nestačí.

Kritizovat nicméně dovede každý. Viktor se snaží povznést nejen vlastní kariéru, ale navíc reprezentuje také celé Česko, proto by ho měli lidé respektovat.

„Je mi vyloženě na blití z toho množství komentářů k zápasu Viktora Pešty. Sportovec, který dělá vše pro to, aby zápasil na nejvyšší úrovni, si zaslouží jedině respekt, ne výsměch od někoho, kdo sedí jen doma,“ vyjádřil se Patrik Kincl ze svého instagramového profilu.

„Zajímalo by mě, co tihle odborníci obětovali a udělali pro své sny, úspěch a lepší život?” položil základní otázku, na kterou by si případní kritici měli odpovědět, než se pokusí urážet lidi, jako je Pešta.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.