Karlos Vemola jako prezident CR Jestli bude Babis kandidovat na hrad tak ja taky ma jasno Terminator

Karlos Vémola jako prezident ČR? Jestli bude Babiš kandidovat na hrad, tak já taky, má jasno Terminátor

Bude naším příštím prezidentem jeden z nejznámějších MMA bojovníků současnosti? Není to vyloučené!

Karlos Vémola totiž v nadsázce prohlásil, že pokud bude na hrad kandidovat Andrej Babiš, půjde do toho taky, aby případné volby současný premiér ČR nevyhrál. Dali byste mu svůj hlas?

Terminátor je extrémně populární a už dávno se mu podařilo zasáhnout publikum i mimo svou MMA bublinu. A tak není vyloučené, že by mu jeho popularita otevřela dveře i do úplně jiného světa. Ve svém posledním vysílání si pohrával s myšlenkou, že by dokonce mohl kandidovat na prezidenta.

karlos vemola prezident

„Když Babiš bude kandidovat na Hrad, tak aby to nevyhrál, půjdu na Hrad. Doufám, že už budu mít všechny hatery na své straně a stejně jako na Haška kdysi po Naganu budete řvát, až přejedu Piráta. Karlíto na Hrad!“ vtipkoval Karlos Vémola ve svém posledním živém vysílání.

Jasně, každého hned napadne, že je to absolutně nereálné. Vždyť kdo by volil za prezidenta bojovníka MMA. Ale v dnešním světě si nemůžete být jisti naprosto ničím. Zcela určitě by se našli fanoušci, kteří by mu svůj hlas hodili.

Co se týče MMA, stále je v řešení Terminátorova bitva o titul proti Pirátovi. Nikdo neví, jak to nakonec bude. Karlíto nakousl tři možné scénáře, za jakých by se mohl zápas uskutečnit. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Vypadá to, že se čím dál více politiků angažuje ve světě bojových sportů. Šéf Pirátů Bartoš pravidelně boxuje, starosta Řeporyjí Novotný měl domluvenou bitku s poslancem Foldynou, poslanec Lubomír Volný se porval přímo ve sněmovně a teď se do hry vložil i Hamáček, předseda ČSSD. Ten dorazil na trénink s Václavem Mikuláškem.